THE SINGLE BEST STRATEGY TO USE FOR DOğAL TAşLAR

The Single Best Strategy To Use For doğal taşlar

The Single Best Strategy To Use For doğal taşlar

Blog Article

Sorusu aklımıza en çAlright takılan sorulardır. Burada taşın parlaklığına damarlı yapısına ve görüntüsüne bakmak yeterli olacaktır. Doğal Taşların gerçek olduğu nasıl anlaşılır sizleri bu konuda aydınlatmak istedik.

Kehribar taşının en bilinen faydası ağrı kesici olarak kullanımının mümkün olmasıdır. Ayrıca diz ve sırt rahatsızlıklarına iyi gelir.

Şifalı doğal taşlar bazı özellikleri yönüyle sağlığa yararlıdır ama tıbbın alternatifi değildir. Hiçbir doğal taş bir ilacın eş değeri olamaz ama insan üzerindeki psikoterapik etkisi de biliniyor.

Her bir değerli taşın özelliği ve faydası farklıdır. Yukarıda açıkladığımız taşların faydalarını öğrenerek, ihtiyacınıza en uygun olan taşı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 Kehribar tiroidin bir numaralı düşpersonıdır. Astım ve guatr'a fayda sağlar. Kişinin akciğerini temizler. Kullanamaya başladığınız andan itibaren aradaki farkı sizde göreceksiniz.

Prehnit taşı kalsiyum ve alüminyumdan meydana gelen açık sarı ya da yeşil bir taştır. Prehnit taşının içinde bazen demir bulunur.

Taşımızı twelve saat toprağa temas ettirmek, onu negatif enerjiden arındıracaktır. Gömerek veya saksı toprağına koyarak bunu yapabilirsiniz. Özellikle de doğal taşlar takı şeklindeyse bir beze sararak toprağa koyun.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertımı, e-posta adresimi ve Internet site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Buradaki doğal taşlar reiki ve meditasyon için çAlright uygun. Daha önce yazmış olduğum “Meditasyon ve Meditasyonun Alternatifleri” yazıma da bakmanızı isterim.

Farklı renklere ve titreşimlere sahip bu doğal taşların hayatınıza doğal taşlar nasıl sakinleştirici ve barışçıl enerjiler getirebileceğini ve ayrıca aşk hayatınızda, kariyerinizde ve kişisel gelişiminizde zorlukların üstesinden gelmenizde nasıl lawnımcı olabileceklerini hep birlikte inceleyeceğiz.

Eski zamanlarda kişiyi kara büyüden bile koruduğuna inanılan Siyah Turmalin bilinen en güçlü negatif enerjiden koruyucu kristal olmasının yanı sıra kişinin aurasını enerjisek olarak temizlerken, denge sağlamasında destekleyici rol oynar.

Doğal taşlar hangi hastalıklara iyi gelir, Sizlere doğal taşların faydaları ve nelere iyi geldiklerinden bahsetmek istedik. Şifalı taşlardan bahsedeceğiz. Her bir taşın kendine has bir faydası vardır. Örneğin;

Yontulan doğal taşlar genellikle dekoratif olarak kullanılabilir. Bunun dışında daha detaylı şekiller verilerek, doğal taş kolye, doğal taş bileklik ve doğal taş yüzük şeklinde de kullanılabilir.

Aragonit taşının en etkin faydaları arasında kişisel gelişim üzerine olan konulardır. Duygusal anlamda bedeni dengede tutmaya gardenımcıdır. Huzur ve mutluluk veren taş olarak da bilinmektedir.

Report this page